Przejdź do treści

Lakier samochodowy w sprayu wyjściem z opresji?

  • przez

Niewielkie uszkodzenia lakieru znajdującego się na karoserii to naturalny stan rzeczy, drobne szkody parkingowe, obicia drzwi od słupków czy też bardziej rozległe uszkodzenia elementów plastikowych to domena codzienności. Każdego dnia dochodzi do wypadków w których udział biorą auta, kwestia polega na tym w jaki sposób sobie radzić z ich efektami.

Profesjonalne lakiery samochodowe w sprayu?

lakier samochodowy w sprayuTak, jest to rzeczywiście możliwe. Obecnie wiele sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą gotowych puszek przygotowuje własny lakier samochodowy w sprayu przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu – przykładem może być mieszadło. Urządzenie tego typu pozwala na szybkie i dokładne wymieszanie barwników w celu wytworzenia odpowiedniej kompozycji. Co więcej, puszki przygotowane przy wykorzystaniu automatycznego procesu charakteryzują się świetną powtarzalnością. Zakup dwóch czy trzech puszek i bezpośrednie ich nałożenie nie wygeneruje problemu znanego z dawnych farb w sprayu, które mogły różnić się odcieniem. W takiej sytuacji malowany element mocno wyróżniał się na tle pozostałych, oczywiście można do tego nie dopuścić, stawiając na mieszalnie, które zajmują się tym profesjonalnie od wielu lat. Specjalistyczne doświadczenie poszczególnych zespołów pozwala na uniknięcie nieprzyjemnego uczucia, które pojawiają się wraz ze złym efektem końcowym. Dobór lakieru najprościej rozpocząć od wyszukania kodu lakieru, którym pokryte jest nasze auto. Taki ciąg cyfr zazwyczaj znajduje się na plakietce w bagażniku.

Niezależnie od tego czy problemem jest niewielki odprysk lakieru czy duże uszkodzenie błotnika – lakier będzie świetnym wyborem. W szczególności gdy mowa o tych przeznaczonych do samodzielnego lakierowania uszkodzeń w domu. Właściwie dobrana puszka z kolorem pozwoli na osiągnięcie zamierzonego celu!