Przejdź do treści

Parasol jako element reklamy restauracji

  • przez

Każdy z nas w piękną słoneczną pogodę lubi przebywać na świeżym powietrzu. Idąc coś zjeść czy się napić do lokalu gastronomicznego przy pięknej pogodzie wybieramy miejsce ogródka restauracyjnego, na którym rozstawione są różne parasole. Restauratorzy często zastanawiają się jaki parasol będzie odpowiedni do jego lokalu. Jaki wybrać? Jakie są rodzaje parasolów restauracyjnych? 

Idealne parasole do obiektów gastronomicznych

parasole reklamowe do restauracji i pubuJak wiemy parasol zapewnia schronienie nie tylko przed słońcem ale również przed deszczem. Ale również dla restauracji czy pubu może być doskonałą reklamą. Takiego rodzaju parasole często spotkamy w ogrodach i ogródkach restauracyjnych jak i na różnych eventach czy festynach. Producenci parasoli restauracyjnych dużą uwagę przypisują konstrukcji z której wykonany jest dany parasol. Przeważnie stalowe rozety wykonane są w teflonowe ślizgi co decyduje o ich trwałości i solidności. Właściciele często wybierają parasole reklamowe do restauracji i pubu, gdyż są elementem promocji ale również ozdobą działalności gastronomicznej. Zaletą parasoli reklamowych jest to, że są bardzo dobrym nośnikiem reklamy, nadruk nanoszony metodą sublimacji jest nie tylko trwały, ale zapewnia, że parasol staje się bardzo wyraźny i o unikatowym wyglądzie. Nadrukowywane są dowolne treści oraz logo restauracji, czy pubu. Parasol jest o mocnej konstrukcji stalowej o dużej wytrzymałości. Nie zawiera elementów plastikowych. Konstrukcja jest ocynkowana na kolor srebrny. Poszycie parasola wykonane jest z wysokiej jakości tkaniny polisterowej, która gwarantuje długie i bezproblemowe korzystanie z parasola. Mogą być dodatkowo wyposażone w moskitiery. Parasole mogą mieć także niepowtarzalny styl i fantazyjne wzory. Poszycie parasola jest ognioodporne. Zaletą parasoli reklamowych stojących przed restauracjami jest szybkie rozkładanie i składanie, jednoczęściowa konstrukcja, czy wysoka odporność na trudne warunki atmosferyczne. Poszycie parasola może mieć różnorodny kształt np. okrągły, prostokątny, czy kwadratowy. Producenci oferują swoje  produkty w szerokiej palecie kolorystycznej , jak i w różnych rozmiarach. Ponad to gwarantują klientowi także wykonanie takiego parasola według przedstawionego przez niego projektu.

Jak możemy zauważyć każdy właściciel restauracji, aby przyciągnąć klientów inwestuje w różnego rodzaju kampanie reklamowe i promocyjne. Jedną z form skutecznego marketingu jest stosowanie przez lokale gastronomiczne ogródków restauracyjnych, w których znajdują się stoliki z parasolami. Takie rozwiązanie sprawia, że bardzo chętnie korzystamy z uslug oferowanych przez takie restauracje, czy kluby lub puby.