Kto poprowadzi dla mnie księgi rachunkowe?

Niedawno zajęłam się rękodziełem. Wykonywałam drobiazgi takie jak gipsowe figurki czy ozdoby choinkowe w sezonie. W końcu zaczęłam je sprzedawać. Nie musiałam zakładać własnej firmy, ponieważ mój dochód nie był aż tak wysoki, ale musiałam prowadzić księgi rachunkowe. Zresztą chciałam je prowadzić również dla mojej własnej wiedzy. Byłam ciekawa jaki mam przychód i jakie są moje realne zyski. Potrzebowałam jednak księgowej, która zajmie się tym za mnie, ponieważ zupełnie nie znałam się na tych aspektach finansowości. 

Kto w Warszawie zajmuje się księgami rachunkowymi?

profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych w warszawieNa szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka. Jej znajoma oferowała profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych w Warszawie. Koleżanka poleciła mi jej biuro i zapewniła, że jest to naprawdę świetna specjalistka. Na bieżąco bierze udział we wszelkich kursach i szkoleniach, dlatego z pewnością profesjonalnie zajmie się moimi finansami. Jej biuro mieściło się w samym centrum Warszawy, niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Nie miałabym więc problemów z dojazdem na miejsce, żeby dostarczyć jej wszystkie dokumenty konieczne do prowadzenia moich ksiąg rachunkowych. W dodatku miała ona bardzo przystępne ceny, dlatego nie zapłacę za jej usługi zbyt wiele pieniędzy. Postanowiłam skorzystać z propozycji i umówiłam się na spotkanie z tą panią. Już wkrótce przekonałam się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Ta księgowa faktycznie okazała się bardzo profesjonalna. A przede wszystkim była profesjonalna i rzetelna. Zawsze wszystkie dokumenty wystawiała w terminie i nawet odprowadzała za mnie wszystkie należności do Urzędu Skarbowego. Byłam bardzo zadowolona z tego jak sprawnie i bez żadnych problemów prowadzi księgi rachunkowe. Nawiązałam z nią długofalową współpracę, dlatego cena za miesięczną obsługę była niska. Odtąd nie musiałam już martwić się o księgowość i rachunkowość w mojej działalności.

Korzystam z jej usług już od przeszło roku. Poleciłam ją nawet kilku osobom, które również potrzebowały usług księgowych w tym prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Każdy był z niej bardzo zadowolony. Służyła ona pomocą w każdym momencie i zawsze na bieżąco informowała, jaka jest sytuacja finansowa w danym miesiącu. Dzięki niej znacznie rozwinęłam moją działalność.

Kto poprowadzi dla mnie księgi rachunkowe?
Przewiń do góry