Kupno świdnickiego domu

Przez ostatnie miesiące w pracy dawałem z siebie wszystko. Wiedziałem bowiem, że szef bacznie mnie obserwuje, ponieważ jestem pracownikiem rokującym na awans. Dlatego też starałem się tak mocno, jak tylko potrafiłem, czasami nawet zostając po godzinach, by dokończyć swoją pracę. Kiedy jednak wreszcie otrzymałem upragniony awans, byłem wniebowzięty. Wiązał się on z dużą podwyżką, premią i jak się okazało… przeprowadzką. Miałem zacząć pracować w nowopowstałym biurze w Świdnicy, dlatego też tam postanowiłem poszukać sobie nowego mieszkanka.

Zakup nieruchomości w Świdnicy

nieruchomość w ŚwidnicyGdy szef zaprosił mnie do swojego gabinetu, czułem, że to właśnie ten moment. Miałem wrażenie, że liczę się tylko ja i mój sukces. Pewnie wszedłem do gabinetu i uścisnąłem dłoń mojego pracodawcy. Podsumowaliśmy ostatnie miesiące, które nie były dla mnie z pewnością łatwe. Szef chwalił mnie bardzo rzeczowo, używając racjonalnych i konkretnych argumentów. Kiedy w końcu doszedł do punktu kulminacyjnego, po prostu się uśmiechnąłem. Nie mogłem powstrzymać swojej radości. Nie dość, że awansowałem na wyższe stanowisko, to jeszcze dostałem podwyżkę i premię uznaniową. Niestety, okazało się również, że awans wiąże się ze zmianą miejsca pracy. Szef poinformował mnie, że chce rozwinąć drugie biuro, które mieści się w Świdnicy, za co ja miałbym być po części odpowiedzialny. Na początku byłem zszokowany, jednak przystałem na jego propozycję. Po powrocie do domu musiałem zainteresować się tematem mieszkań. Nieruchomość w Świdnicy nie była dużym wydatkiem, który znacznie nadszarpnąłby moje finanse. Dlatego też zadzwoniłem w kilka miejsc, by umówić się na oglądanie mieszkania. Miałem nadzieję, że choć jedno totalnie mnie zauroczy, i poczuję, że w nim chcę zaczynać nowy rozdział swojego życia.

Teraz kiedy już od jakiegoś czasu mieszkam w Świdnicy, jestem bardzo zadowolony. Trafiłem na świetne mieszkanie, które jest bardzo ładnie urządzone. Cieszy moje oko każdego dnia. Pracuje mi się również bardzo dobrze, w biurze są naprawdę sympatyczni ludzie! Mam nadzieję, że moja dobra passa będzie trwała tak jeszcze dłużej. Ciesze się, że mam możliwość takiego rozwoju. Ciesze się również z zamieszkania w Świdnicy, ponieważ już czuję, że jest tutaj mój dom. A to wróży bardzo dobrze na przyszłość.

Kupno świdnickiego domu
Przewiń do góry