Poszukiwania doświadczonego kardiologa w Krakowie

Od dłuższego czasu miałam problemy z sercem i układem krążenia. Coraz częściej łapały mnie duszności i miałam coraz gorszą kondycję. Czynności, które jeszcze niedawno nie sprawiały mi trudności, teraz wykonywałam z dużym trudem. Poszłam do lekarza pierwszego kontaktu. Przepisał mi leki, które sprawiły, że poczułam się trochę lepiej, ale wciąż nie mogłam wrócić do stanu zdrowia sprzed kilku miesięcy. W końcu dostałam skierowanie do kardiologa.

Gdzie w Krakowie przyjmuje dobry kardiolog?

doświadczony kardiolog - krakówLekarz rodzinny zasugerował mi, że dobrze by było, gdyby mojemu przypadkowi przyjrzał się renomowany i doświadczony kardiolog – Kraków to bardzo duże miasto, dlatego nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniego lekarza. Moja przyjaciółka, która od kilku lat leczyła się u lekarza tej specjalizacji, poleciła mi kardiologa do którego sama chodziła. Był to doświadczony lekarz z wieloletnią praktyką w zawodzie. Na co dzień przyjmował w wojewódzkim szpitalu, gdzie był także ordynatorem. Swoich pacjentów przyjmował także w prywatnym gabinecie, gdzie zamierzałam się udać. Przyjmował on bowiem zarówno pacjentów prywatnych, jak i tych którzy chcieli skorzystać z systemu ubezpieczeń społecznych. Przyjaciółka zapewniła mnie, że to niezwykle sympatyczny i empatyczny lekarz i podała mi numer telefonu do jego gabinetu. Zadzwoniłam tam jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że lekarz ten posiada bardzo szybkie terminy i mogę zapisać się do niego na wizytę już za kilka dni. Bardzo się ucieszyłam po czym wybrałam odpowiedni dla mnie termin i godzinę wizyty. Teraz pozostało mi już tylko czekać. Czas minął szybko, a po wizycie od razu przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Lekarz dokładnie mnie zbadał. Wszystkie badania wykonywał na miejscu, nie musiałam więc chodzić po innych przychodniach i zapisywać się na badania. To było dla mnie bardzo wygodne.

Jego gabinet znajdował się w samym centrum Krakowa, dlatego nie miałam żadnych problemów z dojazdem w to miejsce. Ten lekarz rzeczywiście był bardzo dobrze wykształcony i doświadczony. Już od wielu lat zajmował się nawet najbardziej skomplikowanymi przypadkami medycznymi i leczył ciężkie wady serca u dorosłych i dzieci. Dla mnie szybko dobrał leki, po których faktycznie poczułam się znacznie lepiej.

Poszukiwania doświadczonego kardiologa w Krakowie
Przewiń do góry