Skuteczne usuwanie owłosienia laserem Lightsheer ET

Fotodepilacja zdobywa coraz większą popularność wśród klientów gabinetów kosmetycznych. Trwałe usuwanie owłosienia za pomocą nowoczesnych urządzeń laserowych daje najlepsze efekty i pozwala na pozbycie się ponad 90% niechcianych włosów. Na polskim rynku dostępne są urządzenia światowych marek specjalizujących się w bezpiecznej i trwałej depilacji laserowej. Najczęściej są to urządzenia firmy Lumenis, która produkuje lasery od lat 70 poprzedniego wieku. W gabinetach kosmetycznych dostępne są urządzenia Lightsheer.

Laserowe usuwanie owłosienia

laser lightsheer etNajczęściej jest to laser Lightsheer ET, który posiada specjalną głowicę chłodzącą w technologii ChillTip. Jest to niezwykle funkcjonalne urządzenie, łatwe i intuicyjne w obsłudze i dające możliwość wielu ustawień i konfiguracji. Umożliwia dopasowanie parametrów do indywidualnych uwarunkowań organizmu i zmiany ustawień podczas wykonywania zabiegu. Emituje wiązkę światła o długości fali 805 nanometrów, która dociera tylko i wyłącznie do płytkich warstw naskórka i uszkadza macierz włosa, w której znajduje się barwnik. Eliminuje włosy będące w pierwszej fazie wzrostu i zapobiega ich ponownemu wyrastaniu. Działa na wszystkie rodzaje włosów, bez względu na kolor i grubość. Ergonomiczne głowice umożliwiają eliminację owłosienia z dużych powierzchni ciała, a także trudno dostępnych miejsc np.bikini. Depilacja przebiega w szybki i komfortowy sposób, nie wymaga dodatkowego znieczulenia dzięki zastosowaniu technologii chłodzenia. Cała procedura trwałego usuwania włosów laserami Lightsheer jest niezwykle komfortowa i skuteczna, a przy tym daje długotrwały efekt gładkiej i pozbawionej owłosienia skóry. Zabieg jest bardzo precyzyjny i nie uszkadza pozostałych tkanek, dodatkowo może likwidować przebarwienia i popękane naczynka.

Jednorazowo podczas zabiegu można usunąć do 30% zbędnego owłosienia. W celu osiągnięcia pełnego efektu należy wykonać serię od pięciu do ośmiu zabiegów w odstępie kilku tygodniowych. Podczas depilacji usuwane są włosy znajdujące się w pierwszej fazie wzrostu. Efekty utrzymują się bardzo długo, czasami po kilku latach wymagany jest ponowny zabieg, w celu usunięcia włosów będących w uśpieniu. Koszty depilacji laserowej nie należą do najniższych, dają jednak długotrwałe efekty, pozwalają zaoszczędzić czas oraz gwarantują komfort posiadania gładkiego ciała.

Skuteczne usuwanie owłosienia laserem Lightsheer ET
Przewiń do góry