Wybieramy niewielki gaz pieprzowy

Późny powrót z pracy czy wieczorny spacer z psem mogą być sytuacjami potencjalnie niebezpiecznymi zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Czający się w zaułku złodziej albo gwałciciel niestety nie są to tylko ujęcia z filmów. Coraz częściej słyszy się o niebezpiecznych zdarzeniach, które kończą się w różny sposób. Z tego właśnie powodu warto wziąć pod uwagę możliwość odpowiedniego zabezpieczenia się przed takimi niebezpiecznymi sytuacjami.

Wybieramy dobry gaz pieprzowy

mały gaz pieprzowyZdecydowanie warto zabezpieczyć się przed potencjalnym napastnikiem oraz dzięki temu czuć znacznie bardziej komfortowo. Coraz więcej osób chcących dbać o siebie albo o bliskie sobie osoby, decyduje na zakup akcesoriów. Warto zakupić mały gaz pieprzowy. Niewielkie rozmiary sprawią, że będziemy mogli zawsze mieć przy sobie taki gaz i dzięki temu w razie potrzeby go wykorzystać. Sprawdzi się on zarówno w przypadku napastników, jak i osób będących pod wpływem alkoholu albo środków psychoaktywnych. Możemy go użyć także w przypadku pojawienia się nagle agresywnych zwierząt. Warto wiedzieć, że gaz pieprzowy jest bezpieczny dla naturalnego środowiska, natomiast sam pojemnik posiada blokadę zapobiegającą przypadkowemu rozpyleniu. Z łatwością taki produkt zmieścimy w niewielkiej torebce albo kieszeni i możemy mieć go zawsze przy sobie. Ważne jest także to, że gaz pieprzowy działa natychmiast. Wystarczy rozpylić go w okolicach twarzy napastnika, a odległości od metra do trzech metrów. Już jednosekundowy kontakt z substancją może obezwładnić napastnika na około 30 minut powodując łzawienie, silne zaczerwienienie skóry i pieczenie śluzówek oka. Dzięki możliwości tak szybkiego i wygodnego działania, mamy możliwość sprawić, że napastnik nie będzie w stanie dalej atakować. Da nam to możliwość ucieczki z miejsca zdarzenia i powiadomienia odpowiednich służb.

Działanie gazu pieprzowego jest nieskomplikowane oraz wygodne. Ważne jest w szczególności to, że dzięki niewielkim rozmiarom taki gaz może być zawsze pod ręką oraz znacznie nam się przydać. Nic dziwnego więc, że zainteresowanie tym produktem stale się zwiększa, zwłaszcza w związku z rosnącą ilością doniesień dotyczących ataków na przypadkowe osoby. Warto więc w odpowiedni sposób zadbać o własne bezpieczeństwo i zatroszczyć się o bliskich.

Wybieramy niewielki gaz pieprzowy
Przewiń do góry