Wygodny uchwyt do samochodu

Zasilanie do urządzeń mobilnych w samochodach było częstym problemem dla każdego kierowcy zawodowego. Wiele samochodów nie posiadało bowiem większej ilości gniazd, w których mogły być montowane ładowarki, utrudniając zasilanie urządzeń nawigacyjnych lub telefonów, niezbędnych w trakcie jazdy.

Uchwyty samochodowe z wbudowanymi ładowarkami

uchwyt samochodowy z ładowarkąRozładowane urządzenie mogło powodować wiele utrudnień, dlatego też kierowcy często zabierali ze sobą powerbanki i przenośne ładowarki. Od niedawna, bardzo popularnym akcesorium stał się również uchwyt samochodowy z ładowarką o uniwersalnym gnieździe usb, używanym w większości urządzeń mobilnych. Uchwyt ten pochodził od jednego z najbardziej polecanych producentów akcesoriów samochodowych i motocyklowych, przeznaczonych do transportu urządzeń mobilnych i mógł być używany z dowolnym modelem telefonu czy nawigacji samochodowej. Podobnie jak większość podobnych akcesoriów, mógł być on montowany na pulpicie czy desce rozdzielczej, ale również i obok lusterka samochodowego. Mocowania były w pełni regulowane, i bardzo dobrze trzymały urządzenie w miejscu, zapobiegając uszkodzeniom czy wypadnięciu podczas jazdy. Tworzywo sztuczne mocowań chroniło natomiast urządzenie przed wstrząsami, dość odczuwalnymi w trakcie jazdy, i zapobiegało uszkodzeniu telefonu po zbyt mocnym ich zaciśnięciu, często zdarzającym się w mniej jakościowych modelach uchwytów.

Ładowarka, natomiast, posiadała odczepiany przewód, mogący być podłączonym do każdego urządzenia w uchwycie, a zasilana była bezpośrednio z gniazda samochodowego. Możliwość stałego podłączenia urządzenia do źródła zasilania było ogromnym ułatwieniem dla każdego kierowcy odbywającego długie trasy, dlatego też owy uchwyt był coraz częściej widywany w samochodach kurierów i transporterów.

Wygodny uchwyt do samochodu
Przewiń do góry